Hakkımızda

Oncowear; Mirhan’ın 3,5 yıl süren savaşını onurlandırmak için 2021 yılının Şubat ayında kurulan, kanser hastalarının ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştiren ve bu ürünleri hastalarla buluşturan Nice Konfeksiyon Ltd. Şti. markasıdır. 

Mirhan’ın 3,5 yıl süren savaşı; birçok alanda hekim, hasta ve hasta yakınlarını bir araya getirmiş hem ülkemizde hem de dünyada sayısız çocuğa ve ailesine güç ve umut vermiştir. Mirhan; yaptığı çizimlerde sık sık sevimli hayvanları resmeden, sanat,sevgi,cesaret ve yaratıcılıkla dolu 8.5 senelik yaşamı boyunca, özellikle marka logo ve ismimize ilham olan çizimleri sıklıkla hayvanları için kullanmıştır. Daha kolay, erişilebilir, steril, konforlu bir kemoterapi sürecine destek olacak ürünlerimiz aramızdan çok erken ayrılmak zorunda kalan ama kalplerimize sonsuza kadar mühürlü kalacak sevgi ve ışığıyla her zaman yanımızda olacak Mirhan’ın mirasını yaşatacaktır. 

Ürünlerimiz, birebir bu savaşın içinde gece gündüz tüm zorluklara şahit olan; ilgi, sevgi ve anlayışla, tedavilerin etkin, kolay ve katlanılabilir hale gelmesi için bu zorluklara ve diğer ihtiyaçlara yönelik çözümler, kolaylıklar üretmeye kendini adamış anne, sağlık çalışanı ve tasarımcılarca dizayn edilmiştir. 

Çağla Acar

Bizi İnstagram’da Takip Edin
@oncowearofficial
+90 507 707 9481